Skip to main content

English  Українська   
НОВИНИ > ПІДТРИМАЙ УКРАЇНУ > ІНФОРМАЦІЙНІ БЮЛЕТЕНІ > ХОР "СЕРПАНОК" > ІСТОРІЯ > МЕДІА > ЧЛЕНСТВО > ПРИВАТНІ ОГОЛОШЕННЯ > КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ > КОНТАКТИ >  

ОСТАННІ ПОВІДОМЛЕННЯ


10 квітня 2016 - Збережіть дату: 20 серпня 2016


20 липня 2016 року наша українська громада  святкуватиме надзвичайну подію 25-річчя Дня Незалежності України. Свято проходитиме у Carco театрі у місті Рентоні. Українська Асоціація Штату Вашінгтон планує запросити шанованого гостя і митця з України Богдана Пастуха і приготувати незабутню програму. Просимо долучатися і зголошувалися усіх бажаючих допомогти зробити це свято незабутньою історичною подією для нашої діаспори.
30 травня, 2016 - Українська програма 45-го Північно-Західного Фольклорного фестивалю
ХТО МИ Є


Асоціація українців штату Вашингтон, безприбуткова організація 501(c)(3) створена в 1971 році, є тим осередком українства, що працює на збереження національної спадщини і слугує об'єднуючою ланкою в українсько-американському середовищі. Асоціація співпрацює з Українським Конгресовим Комітетом Америки (УККА), підтримує зв’язки з Генеральним Консульством України в Сан-Франциско та Посольством України у США. 

  

Діяльність асоціації поширюється на організацію багатьох культурно-освітніх, мистецьких і патріотичних заходів та вечорів відпочинку. Традиційно відзначається День Незалежності України, Шевченківське свято та вечір Інтернаціонального танцю.  Серед напрямків роботи асоціації, зокрема, підтримка Фонду для запровадження посади професора українознавства в університеті штату Вашингтон і сприяння розвитку танцювального ансамблю «Барвінок» та хору "Серпанок".

У фокусі діяльності асоціації завжди будуть найважливіші національні цінності та консолідація української громади.КОГО МИ ПІДТРИМУЄМО

ТАНЦЮВАЛЬНИЙ АНСАМБЛЬ "БАРВІНОК"


Танцювальний ансамбль "Барвінок" був створений при сприянні Асоціації в 2004 році ...


  

  

ХОР "СЕРПАНОК"


"Серпанок" - хор із такою поетичною назвою зорганізувався не так вже і давно ...


  

  

"ПІДТРИЙ УКРАЇНУ"


Тисячі сердець українців штату Вашингтон б'ються в унісон з серцями ...