Skip to main content

English  Українська   
НОВИНИ > ПІДТРИМАЙ УКРАЇНУ > ІНФОРМАЦІЙНІ БЮЛЕТЕНІ > ХОР "СЕРПАНОК" > ІСТОРІЯ > МЕДІА > ЧЛЕНСТВО > ПРИВАТНІ ОГОЛОШЕННЯ > КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ > КОНТАКТИ >  

ПІДТРИМАЙ УКРАЇНУ!

 

 

11 травня, 2015 року

 

11 травня, в день народження української льотчиці Надії Савченко, по всьому світу пройшли мітинги

на її підтримку. Долучилися до цієї акції і українці штату Вашингтон.  Привітати нашу нескоренну Надію а також виразити свій протест діям Кремля прийшли небайдужі під будівлю, в якій знаходиться офіс Генерального консула Росії.  Асоціація українців штату Вашингтон надіслала чергового листа від імені українців нашого штату до російського консула з вимогою негайно звільнити незаконно полoнену Надію Савченко, згідно з Мінськими домовленостями.  Крім того, про нашу акцію розповіли у новинах одного із місцевих телеканалів.


 

 

6 травня, 2015 року

 

5 травня, представники Асоціації українців штату Вашингтон мали честь зустрітися з конгресменом Дереком Кілмер (WA-6) та обговорити необхідність надання  додаткової військової, економічної та гуманітарної допомоги Україні.

Конгресмен Кілмер виявив свою готовність підтримати законопроект  H.R. 955, який передбачає надання допомоги військовим та національним силам України для самозахисту. Також конгресмен пообіцяв приєднатися до Конгресового Українського Коукусу, щоб поділитися своїм досвідом в законодавчій сфері на користь України. 

Від імені українців, які проживають в нашому штаті і тих, хто має американське громадянство, ми подякували конгресмену Дереку Кілмеру за його позицію та підтримку!


 

 

 

 

 

 

 

14 квітня, 2015 року

 

7 квітня, представники Асоціації українців штату Вашингтон, Ірина Граб, Петро Дрогомирецький та Катя Сєдова зустрілися з конгресвумен Сюзан ДелБені (WA-1). Під час зустрічі була обговорена ситуація в Україні та важливість пітримки всіма членами Конгресу законопроектуH.R. 955, який передбачає надання допомоги військовим та національним силам України для самозахисту.

9 квітня, на пленарному засіданні, організованому World Affairs Council of Seattle, конгресвумен ДелБені публічно оголосила, що вона зустрічалася з представниками Асоціації українців штату Вашингтон і що вона готова підтримати законопроект H.R. 955.

Від імені української громади, ми дякуємо конгресвумен Сюзан ДелБені за її підтримку України.


 

                                                                                                                                                                                                                                           

 

 

2 квітня, 2015 року

Дякуємо всім, хто прийшов на концерт Анастасії Приходько, який відбувся 21 березня в рамках благодійного туру по Америці «SongsforPeace». Словами важко передати який запал енергії передала усім присутнім молода співачка, виконуючи пісні та відповідаючи на запитання глядачів.

Разом було зібрано $8,470.03. Всі виручені кошти з концерту, будуть передані на благочинні цілі: $6,776.03 (80%) буде перераховано на проект «Захист Патріотів», а $1,694.00 (20%) на створення фільму про історичну справедливість під назвою «Справжня Русь».

Дякуємо за спонсорську підтримку: TALENT, EventPlanningandServices, VoirPhotography, Назар Іванченко а також всім, хто допомагав організувати та провести концерт.


 

 

26 лютого, 2015 року 

Асоціаяція українців штату Вашингтон вітає рішення конгресмена Рік Ларсена підтримати Україну.  З його ініціативи 23 лютого відбулася телефонна розмова за участю представників асоціації, під час якої було обговорено ситуацію в Україні і зокрема наслідки можливого невиконання «мінських угод» від 12 лютого з боку Росії.

Нам приємно, що конгресмен почув наші думки і прийняв рішення стати співавтором законопроекту HR 955, тим самим зміцнив свою позицію щодо надання допомоги Україні та підтримки її суверенітету.

Ми щиро вдячні конгресмену за його роботу і надіємося на мирне врегулювання української проблеми.


 

 

 


  

 

9 лютого, 2015 року 

Ми знову пошуміли під Генеральним консульством Росії.  Провели акцію протесту, в якій прийняли участь гості з України.  Разом ми скандували:  «FreedomSavchenko», «Putin, handsoffUkraine», «StopPutin, StopWar» ну і звичайно - «Слава Україні!». 

 

Ми знову підготували листа до Генерального консула Росії, але на цей раз нам сказали, що листи не приймаються і потрібно контактувати з ними через інтернет.  Нам все таки вдалося пронести листа до офісу, але там його демонстративно порвали не читавши.  Свого листа ми вишлемо через інтернет і просимо вас також написати на цю адресу consul@seanet.com   та висловити свій протест проти дій російського уряду.

 

Дякуємо всім, хто долучився до нас.  Дякуємо гостям з України за ініціативу та участь.  Разом ми сила!


 

26 січня, 2015 року 

Підтримати акцію «Свободу Надії Савченко» вийшли українці, які проживають в околицях міста Сіетлу.  На заклик Асоціації українців штату Вашингтон під будинком, в якому розташоване Генеральне консульство Росії, зійшлися небайдужі українці, щоб виразити свій протест діям Кремля та долучитися до всесвітньої акції на підтримку Надії Савченко.  Учасники мітингу передали лист Генеральному консулу Росії від всіх українців штату Вашингтон з вимогою негайно зупинити агресію проти України а також звільнити всіх полонених в тому числі депутата ПАРЄ, Надію Савченко.


 

7 січня, 2015 року 

Друзі,

З Новим роком, що наступив!

Перш за все хочемо повідомити, що ми як і обіцяли, відправили $8000.00 в Україну на підтримку проекту Захист Патріотів.  На ці кошти будуть закуплені індивідуальні аптечки першої медичної допомоги.  Детальний звіт та документацію ми надамо після отримання звітньої інформації від наших партнерів.  

 

Під час благодійного концерту «Коляда», який відбувся 20 грудня 2014, було зібрано на допомогу Україні $3,114.96.  Дякуємо всім, хто прийшов на концерт та зробив пожертвування. Особливо хочемо відмітити родину Пилипенків Ірину та Павла, які не тільки організували продаж солодкого, але подвоїли зібрані кошти пожертвою в сумі $1,631.  

 

На даний момент на рахунку Асоціації на потреби України є $4,312.83.  Ми працюємо над ефективним розподілом цих надходжень.  Наші наміри – це долучення до проектів місцевих волонтерів, допомога госпіталям в Україні а також допомога окремим військовим батальйонам.

 

Ще раз дякуємо вам за підтримку та довіру.

 

Слава Україні!

 

Робоча група «Гуманітарна допомога»  


 

 

 

12 грудня, 2014 року

 

Дорогі друзі,

2014 рік добігає кінця.  Озираючись назад, згадаємо минулі події та підіб’ємо підсумок року, який минає.

В листопаді 2013 року, коли люди почали збиратися на Майдані, ніхто з нас не міг собі уявити, що буде далі: війна, руйнація і тисячі загиблих.  Минулий рік був важким для України.  Але саме це змогло об’єднати та згуртувати українську націю.  Болем і стражданнями цей рік загартував нашу національну свідомість.

2014-ий приніс світові значні політичні зміни, а також особисті зміни кожному з нас. Останні місяці ми всі провели прикипівши поглядом до екранів наших комп’ютерів та телевізорів, слідкуючи за новинами з рідної України. Комусь довелося покинути деяких «друзів» у соціальній мережі Facebook, зробивши для себе висновок, хто є насправді товаришем та однодумцем. Але найважливіша зміна полягає в тому, що в ці важкі часи, ми як ніколи гостро відчули себе українцями, в нас пробудилось національне самовизначення і це згуртувало всіх нас по цілому світу.  Не стала виключенням і наша українська громада, яка за цей час зросла, зміцніла та організувалася для спільної допомоги Україні.  Я мав нагоду познайомитися з багатьма чудовими людьми нашого штату, і якою б мовою вони не розмовляли, українською, російською, чи англійською, нас всіх об’єднувало одне почуття - любов до рідної землі, тривога за майбутнє України і щире бажання допомогти землякам.

Цього року наша громада консолідувалася.  Завдяки проведенним демонстраціям на підтримку Майдану, культурним заходам, таким як Шевченківське свято, День  Незалежності України, святкування 10-ої річниці танцювального ансамблю «Барвінок», а також організованим збором коштів через систему YouCaring #1 LIFE SAVING TOURNIQUET, C-A-T  для закупівлі кровоспинних джгутів, ми зібрали $59,500 на допомогу Україні. Від щирого серця дякую кожному з вас за вашу підтримку! До вашої уваги  подаємо докладний фінансовий звіт.

Цей рік був роком стрімких змін для України, для всього світу і для нашої організації. Українська асоціація штату Вашинґтон була заснована в 1971 році в першу чергу, як культурна організація. Сьогодні Асоціація покладає на себе нові зобов’язання, організовуючи збір коштів, щоб допомогти Україні подолати гуманітарну кризу і перемогти у війні проти агресора.  Це означає, що ми повинні вдосконалюватися, ідучи вперед, і реалізувати певні організаційні зміни на своєму шляху.

Я радий повідомити, що при Асоціації ми створили робочу групу «Гуманітарна допомога»  для спостереження за процесом збору коштів і розподілу гуманітарної допомоги в Україні, яка уже провела ряд процедур для забезпечення найбільш ефективного розподілу зібраних надходжень. Була налагодженна співпраця з волонтерською організацію «Захист Патріота», яка є частиною Світового Конгресу Українців.  Основна задача групи на сьогоднішній день організувати передачу накопичених пожертвувань, включно з коштами зібраними під час нашого останнього заходу, святкового концерту ансамблю «Барвінок».  До кінця року всі кошти будуть надіслані в Україну на потребу армії та постраждалим.

Ми можемо гарантувати, що:

1. 100% ваших пожертвувань підуть на допомогу Україні. Асоціація є волонтерською організацією, тому немає  ніяких додаткових витрат на її утримання. Всі ваші пожертви підуть безпосередньо на допомогу постраждалим під час війни.

2. Ми відповідально будемо ставитися до ваших пожертв. Ми ретельно вибиратимемо наших партнерів та бенефіціаріїв. На жаль, зараз в Україні на біді процвітає чорний ринок, виросла ціла індустрія - люди продають і перепродують пожертвувані товари і т.д., і т.п.  Ми обіцяємо в цьому розібратися та інвестувати ваші гроші дуже обережно, маючи за кінцеву мету отримати якнайбільшу віддачу за кожен вкладений долар.

3. Ми будемо на 100% прозорими. Оприлюднюватимемо звіти про те, де і як будуть витрачатися гроші, і надаватимемо вам фото, відео та листи подяки від тих, кому ми зможемо допомогти. Також будемо регулярно інформувати про збори коштів та про те, як, де і коли ці кошти були витрачені.

4. Ми будемо розсилати листи-подяки і квитанції для податкової. Багато з вас вже їх отримали під час наших останніх кампаній по збору коштів. Оскільки на початку року ми працювали не систематизовано, просимо тих, хто робив пожертви у той період, писати нам на електронну пошту info@uaws.org, щоб ми могли надіслати вам необхідні документи. Також це стосується і тих, хто надавав пожертви у вигляді товарів чи послуг під час аукціону, що відбувся на святкуванні Дня Незалежності України.

Ми всі усвідомлюємо, що боротьба українського народу за свободу буде тривалою, що після закінчення війни на Україну чекає довгий і нелегкий шлях відбудови та відроження. Наша допомога землякам на цьому етапі буде неоціненною.  Ми будемо завжди підтримувати наших братів та сестер на рідній землі.  Ми ніколи не залишимося осторонь коли нашу рідну країну роздирають на шматки. Ми будемо робити усе можливе, щоб допомогти Україні.

Ми готові і надалі працювати.  Щоб наша праця була успішною та якісною нам потрібні ваша підтримка, активна участь, професійна допомога, поради та консультації.

Просимо розповсюджувати наші повідомлення серед своїх друзів та колег як через електронну пошту так і в соціальних мережах.  Ми шукаємо зв’язків по цілому штаті з представниками церков різних конфесій, з великими компаніями, особливо з тими, які підтримують програми донорської та волонтерської діяльності.  Програмісти, юристи, художники, письменники, домогосподині, долучайтеся до нашої команди, надсилайте побажання, подавайте ідеї.  Свої повідомлення надсилайте нам на  електронну пошту info@uaws.org.

Якщо ви не в змозі надати свій час, будь ласка, допоможіть фінансово  - через систему PayPal на сторінці Асоціації або відправивши чеки безпосередньо за адресою:

UAWS

PO Box 82901

Kenmore, WA 98028

 

Прохання до всіх вас максимально поширити це повідомлення. В штаті Вашингтон проживає майже 100 000 українців!  Тільки об’єднавшись ми зможемо допомогти нашій рідній Україні!

Дякую. Слава Україні!

З повагою,

Петро Дрогомирецький, Президент Асоціації українців штату Вашингтон

 

 


ЗВІТИ ПРО НАШІ ПРОЕКТИ

 

       

 

Збір коштів через систему  YouCaring#1 LIFESAVINGTOURNIQUET, C-A-T завершився і ми дякуємо Вам за щедрі пожертви.  На зібрані кошти ми придбали джгути військового призначення C-A-для медичних аптечок невідкладної допомоги, які зараз рятують життя українським захисникам – учасникам конфлікту на сході України.

Пропонуємо до Вашої уваги звіт використання Ваших благодійних внесків:

Разом ми зібрали $10,440.00 і придбали 501 медичних джгутів для наших героїв!

Спочатку ми використовували рахунок PayPal волонтерської організації АРМІЯ SOS.  Після того, як їхній рахунок було закрито, всі пожертвування надходили на рахунок PayPal Асоціації українців штату Вашингтон.

          AРМІЯ SOS придбала 200 джугутів на суму $3,600.00 (рахунок-фактура)

          На рахунок Асоціації надійшло $6,840.00. Після ретельного розгляду всіх варіантів, ми вирішили придбати джгути безпосередньо в компанії-виробника, North American Rescue LLC,  та розповсюдити їх через програму ЗАХИСТ ПАТРІОТІВ в Україні. Після оплати комісійних PayPal, ми придбали 301 джгут на суму $6,693.11(рахунок-фактура)

Перевага вибраного нами проекту ЗАХИСТ ПАТРІОТІВ  не тільки в тому, що його учасники займаються укомплектуванням індивідуальних аптечок першої медичної допомоги, дотримуючись міжнародних стандартів, а ще співпрацюють з  професійними сертифікованими інструкторами НАТО, проводять навчання з українськими військовими з надання першої медичної допомоги в бойових умовах та курсів для військових медиків, що суттєво збільшують шанси українських патріотів зберегти своє життя, захищаючи Україну. (Відео)

На даний момент всі джгути вже в Україні. Незабаром ми надамо Вам детальний фотозвіт про їх розповсюдження та використання.

 

Асоціація українців штату Вашингтон є безприбутковою організацією типу 501(c)(3), тому Ви можете вирахувати Ваші пожертви з суми податків на прибуток.  Усім благодійникам, інформація про яких була в нашій системі, ми вже надіслали листи-подяки та податкові фіскальні чеки (tax receipts). Якщо з певних причин Ви ще не отримали листа-подяки з супроводжуючою податковою формою, просимо нас повідомити про це, і ми надамо Вам усі потрібні документи.

 

 Щиро дякуємо Вам за всі Ваші благодійні внески! В єдності сила! 

 

 

 

Фото від АРМІЯ SOS

 

    Фото від ЗАХИСТ ПАТРІОТІВ (New Jersy, USA)

 

Фото від ЗАХИСТ ПАТРІОТІВ (Київ, Україна)

 

ВІДЕО


 

Флеш-моб "Украіно, ми з тобою!"

24 серпня, 2014 року

 

 

Мітинг на підтримку ЄвроМайдану

26 січня, 2014 року

 

 

 

Мітинг на підтримку ЄвроМайдану

11 грудня, 2013 року

 

 

 

 

 

Мітинг на підтримку ЄвроМайдану

28 листопада, 2013 року

 

 

 

ГАЛЕРЕЯ СВІТЛИН


 

   

   Свободу Надії Савченко! 

   11 травня, 2015 року

  General Consulate of Russia in Seattle

оооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооо

 

 

  

  

   Свободу Надії Савченко! 

   9 лютого, 2015 року

  General Consulate of Russia in Seattle

 

  

 

 

 

     

   Свободу Надії Савченко! 

   26 січня, 2015 року

  General Consulate of Russia in Seattle

 

     

 

 

 

     

   Флеш Моб "Україно, ми з тобою!"

  22 серпня, 2014 року

  Gasworks Park, Seattle

 

 

 

 

     

  Сіетл ЄвроМайдан VII

  2 березня, 2014 року

    Seattle Center, Seattle

 

 

 

  

 

 

    Сіетл ЄвроМайдан VI

  23 лютого, 2014 року

    Seattle Center, Seattle

 

 

 

 

 

 

  

   Сіетл ЄвроМайдан V 

   26 січня, 2014 року

  Seattle Center, Seattle

 

 

 

 

     

  Сіетл ЄвроМайдан IV

   11 грудня, 2013 року

  St. James Cathedral, Seattle

 

 

     

    

   Сіетл ЄвроМайдан III

   4 грудня, 2013 року

  Westlake Park, Seattle

      

     

   Сіетл ЄвроМайдан II

   28 листопада, 2013 року

  Gasworks Park, Seattle

 

 

   

   

  Сіетл ЄвроМайдан II

    24 листопада, 2013 року

   Red Squer, UW, Seattle


Ваші кошти на підтримку миру в Україні ви можете надіслати на рахунок Асоціації:

 

·        користуючись PayPal      

 

·        користуючись поштою 

  

Чеки слід виписувати на рахунок Асоціації  - "UAWS" з поміткою "Help to Ukraine" і надсилати за адресою:

UAWS, PO Box 82901, Kenmore, WA 98028